Cap

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • YURDUNUZDA GÜVENLİK NASIL?

  Yurtlarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Kamera güvenliği bina çevresi ve ortak alanları kapsamaktadır. Öğrencilerimizin huzur ve güvenliği için 24 saat idareci ve uzman güvenlik personelleri ile giriş çıkışlar kontrol altında tutulmaktadır. Ayrıca yurtlarımız acil durum ve yangın yönetmeliğine göre tüm tedbirleri alarak, İstanbul İtfaiye Müdürlüğü tarafından denetime tabi tutulmuştur.

 • YURDUNUZUN HERHANGI BIR CEMAAT VEYA SIYASI KURUMLA BAĞLANTISI VAR MI?

  Akaretler Beşiktaş Yurtları; Akaretler Yurt İşletmeciği A.Ş tarafından işletilmekte olup hiçbir siyasi , mezhepsel veya dini akıma bağlı olmadığı gibi; Atatürk ilke ve İnkilaplarına bağlı, çağdaş ve modern anlayışı ile hizmet vermektedir

 • AYLIK ÖDEMELER DIŞINDA YAN ÖDEMELER VAR MI?

  Akaretler Beşiktaş oda fiyatlarına haftada 3 gün oda temizliği, sabah kahvaltısı, elektrik, su , ısınma ,yüksek hızlı internet, fitness salonu kullanımı, çamaşırhane ve Ütü odası kullanımı dahildir.

 • ÜNIVERSITELERE ULAŞIMINIZ NASILDIR?

  Akaretler Beşiktaş yurtları konum itibari ile Beşiktaş ın merkezinde yer aldığından bir çok üniversiteye yürüme mesafesindedir. Bir çoğuna da tek vesait ile 5-25 dk. Arasında toplu ulaşım araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir

 • ODA TEMIZLIĞI SÜREKLI YAPILACAK MI?

  Evet . Odalarınız gün aşırı kadrolu temizlik personellerimiz tarafından temizlenmektedir.

 • ODALARDA İHTIYACIMIZ OLAN HERŞEY VAR MI?

  Odalarımızda her öğrencimizin kendine kullanımına ait; yatak, nevresim, yastık, dolaplar, çalışma masası ve sandalyesi mevcuttur. Ayrıca her odada TV ve buzdolabı mevcuttur. Sadece kişisel kullanım ürünlerinizi havlu, bornoz vs. gibi getirmeniz yeterli olacaktır.

 • YURTLARINIZDA SIGARA VE ALKOL KULLANIMI SERBEST MI?

  Akaretler Beşiktaş yurtlarının tüm kapalı alanlarında sigara ve alkol kullanımı kesinlikle yasaktır.

DETAYLI BİLGİ İÇİNBİZİ ARAYIN

Akaretler Beşiktaş olarak aklınızdaki sorularan en net cevapları alabilmeniz için her an buradayız.

AKARETLER BEŞİKTAŞ İLETİŞİM